Hakan Plastik

Hizmetlerimiz

Hakan Plastik’te esas olan; yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin, gelişmiş bir hizmet anlayışı ve son teknolojiyle desteklenmesi ve günden güne geliştirilmesidir.
 
 
Profesyonel Danışmanlık ve Bilgi Paylaşımı
Müşterilerinin sektördeki konumlarını korumalarına ve geliştirmelerine yönelik olarak verilen Danışmanlık Hizmeti, Hakan Plastik’in öncelikli hizmet alanları arasında yer almaktadır. Hakan Plastik; pazarın mevcut durumunu değerlendirerek müşterilerine yeni fırsatlar yaratmakta, doğru bilgi akışını ve buna bağlı bilgi birikimini sağlamaktadır. Çok boyutlu ve sonuç odaklı yaklaşımlarla müşterilerinin gelişimininde son derece yapıcı ve önemli bir rol üstlenmektedir.
 
Yönetilebilir İş Süreçleri
Hakan Plastik; işin kağıt üzerindeki boyutunun müşterileri için ne kadar kritik sonuçlar doğurabileceğinin bilinciyle hareket ederek pratik, hataya yer bırakmayan doküman ve proje yönetimi uygulamaları sunmaktadır. Bu güvenilir uygulamalarla siparişten satın almaya, nakliyeden teslimata kadar tüm süreçler Hakan Plastik tarafından detaylarıyla arşivlenmektedir.
 
Doğru Zaman, Doğru Yer
Ürünlerin doğru zamanda doğru yere ulaştırılması büyük önem taşımaktadır. Hakan Plastik bu bilinçle talep eden müşterilerine; yükleme, boşaltma, denetim ve nakliye gibi hizmetlerde sıkı bir takip ve iyi bir yönetim hizmeti sunmaktadır. Ürünlerin ulaştırılması anlamında da tek elden, baştan sona kusursuz hizmet anlayışını benimseyen Hakan Plastik, müşteri memnuniyetini ve faydasını sağlamak anlamında gerçek bir iş ortağı olarak varlığını göstermektedir.